O SPOLEČNOSTI

Dovolte nám představit naši společnost SEAP® ROKYCANY s.r.o.. Mezi naše hlavní poskytované služby patří bytová správa a projektové a inženýrské činnosti. Provozujeme nejen projektový ateliér, ale v rámci služby realizace staveb pro Vás postavíme i originální dům na klíč podle navrženého projektu a zajistíme i jeho kolaudaci. Prováděné odborné služby a činnosti jsou nedílnou součástí všech našich nabízených služeb, ať už se jedná o vypracování průkazu energetické náročnosti budovy nebo kontroly kotlů a klimatizací. Naše společnost pro Vás zajistí vše potřebné! Opomenuta nesmí zůstat ani služba správy bytů a nemovitostí, kterou naše společnost zajišťuje. Pokud potřebujete založit společenství vlastníků nebo rozúčtovat služby a energie mezi jednotlivé byty a nebytové prostory, neváhejte nás kontaktovat! Se vším si poradíme a kvalitně provedenou práci následně jistě oceníte. SEAP® ROKYCANY s.r.o. je Vaším partnerem ve světě projektu, výstavby a správy nemovitostí!

SEAP® Rokycany s.r.o.

Projekty pro územní a stavební řízení, inženýrská činnost, příprava staveb, technicko-ekonomické studie a posudky, provádění staveb a investiční výstavbě, rozptylové studie

POLYTEZA spol. s r.o.

Provozování tepelných zařízení s autorizací dle zákona 458/2000 Sb., měření emisí

TEBYT - HB s.r.o.

Realizace technických a technologických staveb a zařízení, prodej komponentů tepelné techniky, regulace a klimatizace, správa bytů a nebytových prostor, údržba bytového fondu, výroba a rozvod tepla s autorizací dle zákona 458/2000 Sb.

TEBYT - Bukovany s.r.o.

Provozování tepelných zařízení s autorizací dle zákona 458/2000 Sb.

TEBYT - BTZ s.r.o.

Správa bytů a nemovitostí, údržba nebytových prostor, provozování tepelných zařízení s autorizací dle zákona 458/2000 Sb.

SEAP® Invest s.r.o.

Realitní kancelář, vedení účetnictví, ekonomické rozbory

EKIS

Energetické a konzultační středisko pro úsporu energií, využití netradičních zdrojů energií